Children of the dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve koji pripadaju metal, rock i punk stilu.Za sve otkačene i posebne.Na ovom forumu možete raspravljati o muzici, odjeći , , i, umjetnosti i svim ostalim stvarima koje vas zanimaju.Cya
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Bon Jovi za stara vremena

Go down 
+4
MippieMia
MoonChild
lost_butterfly
Admin (Kika)
8 posters
Autor/icaPoruka
alf666

alf666


Broj postova : 48
Join date : 26.05.2009
Age : 107
Lokacija : Svijet

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:28 pm

NORMALNO!!!
[Vrh] Go down
Fix




Broj postova : 19
Join date : 26.05.2009

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:26 pm

TAKO JE!!!
[Vrh] Go down
alf666

alf666


Broj postova : 48
Join date : 26.05.2009
Age : 107
Lokacija : Svijet

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:25 pm

Fix je napisao/la:
taj bon jovi izgleda ko pedercic...


zato ga i voliš? Very Happy
[Vrh] Go down
Fix




Broj postova : 19
Join date : 26.05.2009

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:09 pm

taj bon jovi izgleda ko pedercic...
[Vrh] Go down
TempT

TempT


Broj postova : 17
Join date : 29.08.2008
Age : 30

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimepet kol 29, 2008 8:50 am

U da.. Ima lik neke dobre pisme... It's my life rula i smisan e covik. Smile
[Vrh] Go down
http://keepmysecretwell.blog.hr
morbidni_vampir

morbidni_vampir


Broj postova : 7
Join date : 25.08.2008

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimečet kol 28, 2008 8:08 am

lost_butterfly je napisao/la:
ja tog čovika obožavam iman sve albume sve pisme sve sve sve.....sad su opšet počeli..neeek..očemo ih u hrvatskoj
bili su u hrvatskoj,ustvari u splitu na starom hajdukovom
[Vrh] Go down
lost_butterfly




Broj postova : 11
Join date : 26.08.2008

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 1:00 pm

ja tog čovika obožavam iman sve albume sve pisme sve sve sve.....sad su opšet počeli..neeek..očemo ih u hrvatskoj
[Vrh] Go down
MippieMia

MippieMia


Broj postova : 6
Join date : 25.08.2008
Age : 30
Lokacija : Kaštela

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 10:58 am

bon jovi 4ever!!! s njim sam pocela... jubaf moa... ^^
[Vrh] Go down
MoonChild

MoonChild


Broj postova : 29
Join date : 26.08.2008
Age : 30
Lokacija : Split

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 6:37 am

ajme taj čovik je prelip i stvarno dobro pivaaa....naj pisme....hmm hmmm....mejbi Bad Medecine...You Give Love A Bad Name....xD bounce
[Vrh] Go down
Admin (Kika)
Admin
Admin (Kika)


Broj postova : 73
Join date : 24.08.2008
Lokacija : Trogir

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 6:06 am

lost_butterfly je napisao/la:
sad če se kate raspisat......aime...bon jovi največa legenda...najlipši čovik...ufuf..on je predobar..i ima predobar glas..a i najbolje su mu pisme:bed of roses,always,now and forever,ii naravno living on a prayer..ma sve su mu dobre...hihi...i ima sina od 16 god..ja mislim
znala sam odma da ces se ti tu raspisat.sicam se koliko si ti slusala njega.staaaaaaaaaaaalno.Xd
[Vrh] Go down
https://darkforum.forumcroatian.com
lost_butterfly




Broj postova : 11
Join date : 26.08.2008

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 6:05 am

sad če se kate raspisat......aime...bon jovi največa legenda...najlipši čovik...ufuf..on je predobar..i ima predobar glas..a i najbolje su mu pisme:bed of roses,always,now and forever,ii naravno living on a prayer..ma sve su mu dobre...hihi...i ima sina od 16 god..ja mislim
[Vrh] Go down
Admin (Kika)
Admin
Admin (Kika)


Broj postova : 73
Join date : 24.08.2008
Lokacija : Trogir

Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitimeuto kol 26, 2008 5:23 am

hm...nekako kad se pozelim vratit u ono staro vrime nekako volim poslusat bon jovija i one neke njegove stare pisme
najbolja mi je njegova bila its my life i uvik ce bit...kakav je vama? bounce
[Vrh] Go down
https://darkforum.forumcroatian.com
Sponsored content





Bon Jovi za stara vremena Empty
PostajNaslov: Re: Bon Jovi za stara vremena   Bon Jovi za stara vremena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bon Jovi za stara vremena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Children of the dark :: Muzika :: Rock-
Forum(o)Bir: